28 lutego, 2016

Armatura i złącza do cystern paliwowych

Beznazwy-4

W zakresie wyposażenia pojazdów ADR współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować:

Bezpieczeństwo to podstawa i należy o tym pamiętać niezależnie od rodzaju prowadzenia działalności. Powyższe stwierdzenie ma ogromne znaczenie zwłaszcza dla branży transportowej, gdzie nawet najmniejszy błąd może doprowadzić do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego. Z tego też względu m.in. wszystkie cysterny paliwowe dopuszczone do ruchu muszą spełniać rygorystyczne normy i wymagania. Jednym z nich jest kompletne wyposażenie ADR pojazdu, bez którego samochód nie zostanie dopuszczony do ruchu ze względu na stwarzanie zagrożenia dla innych jego uczestników. W celu zapewnienia pożądanego bezpieczeństwa oferujemy naszym klientom wyposażenie cystern paliwowych ADR, a także szereg innych części oraz elementów eksploatacyjnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Najwyższej jakości armatura do cystern

Wiemy doskonale jakie znaczenie dla bezpieczeństwa ma sprawność samochodu przewożącego paliwo lub inne niebezpieczne towary. Wszystkie części eksploatacyjne pojazdów muszą działać w 100 %. Z tego też względu oferowana przez naszą firmę armatura do cystern została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które wykazują bardzo dużą odporność na szkodliwe działanie występujących czynników środowiskowych. Ponadto są one odporne na negatywny wpływ paliwa czy też przewożonych chemikaliów. Prezentowane w asortymencie komponenty odznaczają się niezawodnością, a ich wysoka jakość oraz zgodność z obowiązującymi normami i wymogami zostały potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Części eksploatacyjne do pojazdów od uznanych na rynku producentów

Dokładamy wszelkich starań, by oferowana armatura do cystern zapewniała wszystkim użytkownikom bezproblemowe działanie, a także długotrwałą funkcjonalność oraz wydajność. Nasze elementy eksploatacyjne do pojazdów oraz wyposażenie ADR obejmuje produkty od renomowanych na rynku marek takich jak: Scully, Elaflex, Technometal, Camlock, Niehuser oraz wielu innych. Do zaproponowania mamy części do różnych modeli oraz typów cystern różniących się od siebie rozmiarami czy też specyfikacją techniczną.